Guavital+ – recenze a diskuze na internetu o těchto kapslích. Jaká je cena? Lze koupit v lékárně?

5
4.9/5 - (116 votes)
Guavital

Guavital+ jsou kapsle, které mohou podpořit osoby bojující s nechtěnými kilogramy. Boj s nadváhou pro nikoho není snadný, proto je vhodné využívat přípravky, které jsou pro tento účel určeny. Mnoho lidí však neví, co skutečně může být účinné, a z tohoto důvodu jsme zde shromáždili více informací o doporučených kapslích Guavital+ v rámci naší recenze.

Zjistěte si, jaká je jejich cena a zda je možné je koupit přes obchod Dr Max nebo v lékárně. Z diskuze na fóru lze najít více informací o tom, jak Guavital+ podporuje hubnutí. Naše recenze Guavital+ má za cíl poskytnout čtenářům komplexní informace, které pomohou při rozhodování o koupi. Přečtěte si dále, abyste se dozvěděli více.

Pomáhá spalovat přebytečný tuk!Pomáhá spalovat přebytečný tuk!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA!

KOUKNI NA TO!

www.guavital.cz

Kapsle Guavital+ – výsledky diskuze na fóru. Jaké jsou názory a recenze?

Kde je dostupný leták Guavital+ a jsou názory na fóru pozitivní? Jaká je cena za kapsle Guavital+? Cena zde není nízká a leták potvrzuje, že doplněk obsahuje vysoce kvalitní složky. Originální kapsle se prodávají výhradně na www.guavital.cz. Pokud si chcete prohlédnout názory z fóra o Guavital+, některé z nich najdete níže. Pro úplnější obraz je také vhodné se seznámit s recenzí Guavital+.

AKCE -50%! Guavital - KOUPIT DNES

V diskuzi na různých internetových platformách jsou často diskutovány výsledky používání Guavital+, což může být užitečné při rozhodování o koupi. Recenze produktu může obsahovat jak subjektivní pocity uživatelů, tak objektivní výsledky studií o účinnosti kapslí. Účastí v diskuzi a výměnou názorů lze získat širší perspektivu na produkt.

Kryštof, 32

Guavital+ review 1Doporučuji vám Guavital+, protože i když jsem nikdy neplánoval využívat doplněk – nyní vidím, že to opravdu je užitečné. Zhubl jsem rychle, vůbec jsem necítil hlad a měl jsem spoustu energie. Velmi děkuji a doporučuji vám Guavital+.

Sylva, 29

Guavital+ review 2Guavital+ jsou velmi dobré kapsle, díky kterým jsem konečně zhubla nadbytečná kila – a opravdu jsem nevěřila, že by to kdy bylo možné. Nikdy jsem nebyla schopna vydržet v předsevzetích a Guavital+ zajistil, že to nebylo ani zvlášť těžké! Velmi doporučuji a děkuji za pomoc.

AKCE -50%! Guavital - KOUPIT DNES

Pavlína, 45

Guavital+ review 3Zhubla jsem téměř 20 kg a dosud mě to šokuje – nevím, jak jsem si s tím poradila. Jsem ráda, že jsem narazila na Guavital+ a doufám, že tento doplněk už nikdy nebudu potřebovat. Doporučuji a zdravím.

Výhody:

 • přispívá k aktivnímu spalování tuků
 • pomáhá potlačovat chuť k jídlu
 • umožňuje očistit organismus od usazenin a toxinů

Nevýhody:

 • cena doplňku není nízká

Guavital+ – prodává ho obchod Dr Max, nebo stránka Heureka? Co najdeme v lékárně?

Obchod Dr Max a lékárna nejsou místa, kde by bylo možné Guavital+ koupit – není ani na populárním internetovém portálu Heureka. Snadno se zde můžete dozvědět, že nákup je možný výhradně na www.guavital.cz. To je jediné místo v České republice, kde lze produkt zakoupit.

AKCE -50%! Guavital - KOUPIT DNES

Kde mohu koupit Guavital+ v České republice? V lékárně dr max, na Heureka nebo na webu výrobce?

V České republice Guavital+ si můžete koupit výhradně na www.guavital.cz – tento doplněk nikdy nebyl prodáván v žádných kamenných obchodech. Není k dispozici v lékárně ani v Dr Max, stejně tak není tento doplněk stravy k dispozici na webu Heureka.

Cena Guavital+ – prodej a objednat. Hodnocení doplňku.

Jak se zbavit nadváhy používáním Guavital+ a obsahuje tento doplněk chemické látky? Většina lidí při hubnutí chce využívat přírodní metody a proto ne vždy víme, jestli se doplněk osvědčí. Pro více informací o ceně a prodeji produktu je vhodné navštívit oficiální webové stránky. Hodnocení Guavital+ odborníky je velmi vysoké, což dodatečně motivuje k vyzkoušení tohoto doplňku.

AKCE -50%! Guavital - KOUPIT DNES

Cena produktu je uvedena na stránkách a často je spojena s akcemi, které umožňují výhodnější prodej. Před objednáním je rovněž vhodné se seznámit s hodnocením produktu od ostatních uživatelů, což může pomoci při rozhodování o nákupu. Jak se zbavit kilogramů s Guavital+? Používejte tento doplněk pravidelně a v kombinaci s pohybem a zdravým stravováním.

Jak užívat Guavital+? Jaké je dávkování? Zkušenosti zákazníků. Složení a jak to funguje?

Jak užívat Guavital+ Jaké je dávkování Zkušenosti zákazníků. Složení a jak to fungujeJak užívat Guavital+, aby byly vidět výhody? Na jaké efekty/jak to funguje mohou kupující u Guavital+ počítat? Dobré efekty/jak to funguje se objeví pouze u těch osob, které kombinují Guavital+ s dietou a cvičením – jen tehdy je skutečně možné vidět u sebe výhody. Na www.guavital.cz se dozvíte, jak to funguje a jaké je doporučené dávkování těchto kapslí.

Zkušenosti uživatelů a jejich názory ukazují, že správné dávkování a přírodní složení přispívají k účinnosti produktu. Díky tomu jsou zkušenosti s používáním Guavital+ pozitivní a efektivita doplňku je vysoko hodnocena osobami, které chtějí zlepšit své zdraví a postavu. Složení Guavital+ je převážně:

 • zelený čaj
 • guava
 • horký pomeranč

Jak to funguje u zeleného čaje?

Zelený čaj působí proti únavě a podporuje kardiovaskulární systém. Zpomaluje proces stárnutí buněk organismu díky svým antioxidačním vlastnostem – a díky hořkosti stimuluje sekreci žluče, neutralizuje nadměrnou kyselost a podporuje metabolismus a hubnutí. Má také diuretický účinek, díky čemuž urychluje odstraňování zbytečných produktů metabolismu. Díky vysokému obsahu silných antioxidantů mají výtažky ze zeleného čaje antikarcinogenní účinky. Tyto látky chrání DNA před účinky volných radikálů a oxidačními poškozeními. Zelený čaj brání ukládání plaků na stěnách krevních cév, čímž se zvyšuje jejich propustnost. Látky obsažené v zeleném čaji inhibují absorpci cholesterolu do krevního oběhu a pomáhají snižovat viskozitu krevních destiček, čímž zabraňují vzniku sraženin.

Guava – vlastnosti

V mnoha studiích byly prokázány antidiabetické vlastnosti extraktů z listů guavy, spočívající v snížení hladiny glukózy v krvi, lepší dlouhodobé kontrole hladiny cukru a snížení inzulínové rezistence. Konzumace guavy také přispívá k poklesu celkové hladiny cholesterolu a triglyceridů. Bylo prokázáno, že mnoho látek pocházejících z plodů a listů guavy má antioxidační a antikarcinogenní účinky. Vysoký obsah vlákniny činí guavu skvělým ovocem pro hubnutí – po jejím požití se déle udržuje pocit sytosti. K efektivnímu procesu hubnutí přispívá také draslík, který se podílí na lepším a rychlejším spalování tuku.

K čemu se používá horký pomeranč?

Hlavní účinná látka horkého pomeranče, synephrin, je zodpovědná za multidirekční farmakologické působení. Tato látka se váže na adrenergní receptory, čímž ovlivňuje fungování kardiovaskulárního systému a tempo metabolických procesů. V důsledku toho dochází ke zúžení krevních cév, zvýšení krevního tlaku a uvolnění svalů průdušek. Stimulací receptorů v tukové tkáni dochází ke zvýšení procesu lipolýzy, tj. rozkladu tuků a termogeneze. To vede k urychlenému spalování tuků a proces redukce hmotnosti je efektivnější. Extrakt z plodů horkého pomeranče navíc vykazuje antiseptické, antioxidační, trávicí, uklidňující a tonizující účinky.

Pomáhá spalovat přebytečný tuk!Pomáhá spalovat přebytečný tuk!

SPECIÁLNÍ NABÍDKA!

KOUKNI NA TO!

www.guavital.cz

Nejčastěji kladené otázky a odpovědi – FAQ

Guavital+ lze zakoupit výhradně na www.guavital.cz – tyto kapsle nikdy nebyly prodávány v kamenných obchodech a jejich tvůrce v současné době neplánuje nic v této věci měnit. Díky tomu zákazníci vždy vědí, kde najít originální doplněk.

Kapsle Guavital+ by se měly užívat v kombinaci s dietou a fyzickou aktivitou – pouze tak je možné skutečně a trvale zbavit se kilogramů. Doporučená dávka by také neměla být překročena a před použitím je nutné se seznámit s informacemi v příbalovém letáku.

Guavital+ by měl být uchováván na chladném a tmavém místě – obal by také neměl být vystaven slunečnímu záření. Díky tomu si doplněk zachová své vlastnosti. Je také důležité uchovávat ho mimo dosah dětí a domácích mazlíčků.

Po kapslích Guavital+ by nikdy neměly sáhnout těhotné ženy ani ženy kojící – v takové situaci by se nemělo uvažovat o hubnutí. Tento doplněk také není určen pro nezletilé osoby.

5 KOMENTÁŘE

 1. Doporučuji vám Guavital+, protože užívání těchto kapslí mi umožnilo zhubnout dobrých 20 kg 😉 Rozhodla jsem se je koupit, protože výrobce dobře popsal účinky svého doplňku a také zkušenosti Němců byly zde pozitivní. Od začátku jsem cítila, že koupě levných produktů nepřichází v úvahu a ani jsem nechtěla zjišťovat, jaká je cena v lékárně za doplňky stravy – nevěřila jsem, že by tam mohlo být něco hodnotného. No a asi jsem udělala dobře, když jsem si koupila své kapsle přes internet 😉 Bez Guavital+ bych určitě nedosáhla toho, co se mi podařilo – to prostě vím. A jsou nějaké vedlejší účinky Guavital+? U mě se nic špatného nestalo a myslím, že obecně kritika tohoto přípravku je velmi, velmi vzácná – ne? To si myslím 😉 Určitě vám doporučuji takový nákup, protože kdo by nechtěl přestat cítit hlad při hubnutí? To byl právě můj případ – mohla jsem jíst úplně zdravé věci, protože jsem neměla neustálé záchvaty přejídání a myslím, že právě proto jsem zhubla 😉 Kupte si Guavital+ a alespoň to zkuste – má přírodní složení, takže zde absolutně neriskujete nic a navíc můžete často využít i akcí. Zdravím a doporučuji.

 2. Místo neustálého srovnávání cen doplňků a zajímání se jen o to, kolik to stojí – raději si přečtěte zprávu z provedeného testu. Tam se můžete dozvědět, jak daný přípravek funguje – a zpráva o Guavital+ obsahuje jen pozitivní slova 😉 Na základě toho jsem si právě koupila tento doplněk a už jsem o mnoho menší než dříve 😉 A pamatujte jen na to, že hubnutí není jen o doplňku – vždy musí být také kombinací diety a cvičení. Jiná možnost prostě neexistuje 🙁 Zdravím a přeji hodně štěstí – když se to povedlo mně, může se to podařit každému.

  • To je pravda – lidé příliš často si myslí, že doplněk má nějaké magické schopnosti a jistě díky němu zhubneme 20 kg bez jakéhokoli úsilí 😆 Na tom právě spočívá celý byznys všech těch náhražek a padělků – výrobci prodávají levné doplňky, protože vědí, že spousta lidí ani nekontroluje složení a chtějí jen málo zaplatit. Čteme všechny ty sliby na obalech a namlouváme si, že opravdu dané kapsle nás zhubnou o 10 kg přes noc 😀 No prosím – sami si říkáme o problémy a to je vše. Guavital+ je drahý a je velmi účinný – ale bez diety a cvičení to ani nemá cenu se do toho pouštět 🙁 To jsou fakta a basta. Doporučuji Guavital+, protože jsem se do toho pustila správným způsobem a zhubla jsem opravdu hodně 😉

 3. Neodcházte hubnout bez doplňků, protože proč se takto trápit? Koupila jsem si Guavital+ a do konce života budu vděčná výrobci za tyto kapsle 😉 Jsou opravdu velmi, velmi dobré – ani nevím, kdy a kde jsem ztratila všechny ty kilogramy 😉 Zdravím a přeji hodně štěstí!

 4. Doporučuji Guavital+ – dlouho jsem hledala právě takový doplněk a absolutně nejsem zklamaná 😉 Během hubnutí jsem necítila hlad, měla jsem dokonce chuť cvičit a k tomu skvělou náladu 😉 Doufám, že se vám také podaří dosáhnout cíle s tímto přípravkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno